קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

גלויה בלתי מחולקת ובה רפרודוקציה מאיור של האמן היהודי אפרים משה ליליין (E. M. Lilien) אשר צוייר במיוחד לכבוד הקונגרס הציוני החמישי שנערך בעיר בזל, בשנת 1902. תחת האיור, נדפס טקסט קצר ביידיש, מנוקד, ובו מעין "מדרש תמונה". על הגלויה צויינו שמו של המוציא לאור, בנימין טפליצקי, כתובתו בוורשה וכן תאריך אישור הצנזורה הרוסית להדפסה: 27 ביולי 1902. בגב הגלויה נדפס מגן-דוד ובתוכו המלה: "ציון". גלויה זו הופקה, יש להניח, לרגל הקונגרס הציוני החמישי. הגלויה לא היתה בשימוש.

כותר [לילין: ותחזינה עינינו...].
שנה 1902
סוגה Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : b&w
90 X 143 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 448.3
מספר מערכת 990036988530205171
קישורים [לילין: ותחזינה עינינו...].

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?