קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
  • תמונה
  • ארכיון

זוג עותקים שונים מאותה גלויה, ובה הדפס מתצלום של זוג ילדים, בני המושבה רחובות, נושאים אשכול ענבים על כתפיהם. אחת מן הגלויות נדפסה בשחור לבן ואילו האחרת, בגוני חום-ספיה. על הגלויות לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום, אך יש להניח כי הדימוי נוצר בידי הצלם יעקב בן דב, בערך בשנת 1912. תצלום זה שב ונדפס גם בסדרות של גלויות שהופקו על ידי יעקב בן-דב עצמו, החל משנת 1913. ככל הנראה, בן-דב צילם ילדים אלה במסגרת אחת מן התהלוכות שהתקיימו במושבה בימי חול המועד פסח, אשר זכו לכינוי "החגיגה הלאומית". גלויה זו הופקה על ידי הוצאת "לבנון", ורשה, במקום גלויה אחרת שנשאה את אותו מספר, ושהיתה חלק מן הסדרה הראשונה של גלויות בהוצאה זו שהחלו להופיע בשנת 1903. עותקים אלה נתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר ילדי רחובות נושאים במוט ענבים.
כותרים נוספים Kinder aus Rechoboth, Weintrauben tragend. [picture]
שנה 1913
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 11.
סוגה Print
היקף החומר 2 postcards : b&w
sepia
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה פריט ללא תוכן מילולי
סימול TM 8* 442.2
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990036968950205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?