קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

ארבעה עותקים שונים מאותה גלויה, ובה הדפס מתצלום שחור לבן של תהלוכת החוגגים במושבה רחובות, בפתיחת "החגיגה הלאומית" שנערכה בימי חול המועד פסח, תרע"ב (1912). תהלוכה זו היתה חלק מן החגיגות שנערכו בין השנים 1907-1914 במושבה. על הגלויה לא צויין שם הצלם או תאריך הצילום, אך יש להניח כי היא צולמה בידי יעקב בן דב, בשנת 1912. כל אחד מארבעת עותקי הגלויה נדפס בגוון אחר. כל הגלויות הן מחולקות. ככל הנראה, הן נדפסו בשנים שונות, ברוסיה, לפני מלחמת העולם הראשונה. גלויות אלו הופקו על ידי הוצאת "לבנון" והן נתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר חגיגה שנתית ברחובות: תהלוכה.
כותרים נוספים Jahresfest in Rechoboth: Prozession. [picture]
שנה 1912
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 133.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 4 postcards : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 442
מספר מערכת 990036968840205171
קישורים חגיגה שנתית ברחובות: תהלוכה.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?