קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

זוג עותקים שונים מאותה גלויה, ובה הדפס מתצלום של קבוצת ילדים בארץ ישראל, כנראה בירושלים, עומדים תחת שקדיה במלוא פריחתה, ואוחזים בידיהם סלי ירק - כנראה לכבוד ט"ו בשבט. באחת מן הגלויות נדפס התצלום בשחור-לבן, ואילו בגלויה האחרת, הוא נצבע ונדפס בצבע. על הגלויות לא צויין שם הצלם, מקום הצילום או תאריך, אך יש להניח כי דימוי זה נוצר בראשית העשור השני של המאה העשרים, באיזור ירושלים. בגב הגלויות נדפס סמלה המסחרי של הוצאת "לבנון", אשר הפיקה אותה. גלויות אלו לא היו בשימוש והן הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר תחת השקד בארץ ישראל בחמשה עשר בשבט.
כותרים נוספים Unterm Mandelbaum am 15. Schwat. [picture]
שנה ca. 1908-1912
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 114.
סוגה Print
תיאור 1 postcard : b&w
color
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה פריט ללא תוכן מילולי
סימול TM 8* 424
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990036960470205171

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?