קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה הדפס צבעוני שהופק מתצלום שחור לבן, של פועלים עבריים נושאים כלי עבודה, וברקע בתי חוות כינרת. ככל הנראה, הגלויה הופקה על-פי תצלום שנעשה בידי יעקב בן דב בראשית העשור השני של המאה העשרים. בגב הגלויה נדפסו כותרתה, בעברית וברוסית, וכן שם חברת "לבנון" וסמלה המסחרי. גלויה זו לא היתה בשימוש והיא הוצאה מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר המושבה כנרת.
כותרים נוספים Колонія Кинеретъ. [picture]
שנה ca. 1910-1914
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 236.
תיאור 2 postcards : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
סימול TM
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990036924400205171
תיאור גלויה מחולקת ובה הדפס צבעוני שהופק מתצלום שחור לבן, של פועלים עבריים נושאים כלי עבודה, וברקע בתי חוות כינרת. ככל הנראה, הגלויה הופקה על-פי תצלום שנעשה בידי יעקב בן דב בראשית העשור השני של המאה העשרים. בגב הגלויה נדפסו כותרתה, בעברית וברוסית, וכן שם חברת "לבנון" וסמלה המסחרי. גלויה זו לא היתה בשימוש והיא הוצאה מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.
קישורים המושבה כנרת.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?