קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

זוג עותקים בלתי זהים מאותה גלויה ובה הדפס מתצלום שחור-לבן של הרחוב הראשי במושבה פתח תקווה, רחוב חובבי ציון, בראשית המאה העשרים. על הגלויות לא צויין שם הצלם או תאריך הצילום. באחת מן הגלויות נצבע התצלום. על פי הכיתוב בגרמנית וכן סמל המדפיס בקוד, בגב אחת הגלויות, זוהי הדפסה חוזרת מגלויה שהופקה לראשונה ערב מלחמת העולם הראשונה ברוסיה, ונדפסה שנית בגרמניה לאחר המלחמה. שתי הגלויות הן מחולקות והן לא היו בשימוש. גלויות אלו הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר פתח תקוה
כותרים נוספים Petach Tikwah [picture]
שנה ca. 1903-1910
סוגה Print
הערות File Record
הרחוב הראשי במושבה פתח תקווה: רחוב חובבי ציון בתחילת המאה ה-20.
גלויות "לבנון" מספר 8.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 2 postcards : b&w
color
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990036921910205171
קישורים פתח תקוה.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?