קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

זוג עותקים בלתי זהים מאותה גלויה, ובה הדפס מציור דיוקן יהודי לומד מאת הציירת היהודיה-פולניה רגינה מונדלק (Regina Mundlak, 1887-1942). על הגלויה נדפסו שם האמנית ושם היצירה בעברית ובצרפתית, וכן צויין מספרה. על פי מספר זה, היא הופקה בתוך הסדרה השניה של גלויות בהוצאת חברת "לבנון", מוסקבה, בסוף העשור הראשון של המאה העשרים. בגב הגלויות נדפסו שם החברה וסמלה המסחרי. הגלויות המחולקות, שנדפסו בגוון חום-ספיה, מאוחרות יותר מאלו הבלתי-מחולקות, בשחור-לבן, והן נדפסו, קרוב לוודאי, ערב מלחמת העולם הראשונה. גלויות אלו לא היו בשימוש והן הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר ר. מונדלאק: הלמדן.
כותרים נוספים Regina Mundlak: En meditation [picture]
שנה ca. 1910-1914
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 142.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 4 postcards : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 347
מספר מערכת 990036909300205171
קישורים ר. מונדלאק: הלמדן.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?