קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה ובה תצלום שנדפס בגוני חום-ספיה, ובו נראית סמטה ברובע המוסלמי של ירושלים. התצלום בגלויה צולם, ככל הנראה, בעשור הראשון של המאה העשרים, והגלויה עצמה הופקה, כך יש לשער, בשנות העשרים של אותה מאה. על הגלויה נדפס תיאורה, באנגלית. בגב הגלויה צויין שם החברה אשר הפיקה את הגלויה: J. Beagles & Co., London וכן שם הסוכן המפיץ של החברה במזרח התיכון: P. Coustoulides, Alexandria גלויה זו לא היתה בשימוש, והיא הוצאה מתוך ארכיון אברהם שלום יהודה.

כותר Jerusalem Old City
כותרים נוספים [סמטה בעיר העתיקה של ירושלים]. [תמונה]
שנה ca. 1909-1936
סוגה Print
הערות File Record
תיאור 1 postcard : b&w sepia
90 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
סימול TM 8* 182
רמת התיאור File Record
הערת שפה אנגלית
מספר מערכת 990036813040205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה ובה תצלום שנדפס בגוני חום-ספיה, ובו נראית סמטה ברובע המוסלמי של ירושלים. התצלום בגלויה צולם, ככל הנראה, בעשור הראשון של המאה העשרים, והגלויה עצמה הופקה, כך יש לשער, בשנות העשרים של אותה מאה. על הגלויה נדפס תיאורה, באנגלית. בגב הגלויה צויין שם החברה אשר הפיקה את הגלויה: J. Beagles & Co., London וכן שם הסוכן המפיץ של החברה במזרח התיכון: P. Coustoulides, Alexandria גלויה זו לא היתה בשימוש, והיא הוצאה מתוך ארכיון אברהם שלום יהודה.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?