קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ארכיון

מכתב מאת שאול טשרניחובסקי, בכתב ידו, עם חתימתו, חצי עמוד, בעברית. עם מעטפה. אל ד"ר אברהם שבדרון בזלוצ'וב. Swineminde, גרמניה (היום פולין), 5 בינואר 1924. בענין שליחת שני שירים חתומים בכתב ידו בשביל אספו [תשובה לה. ברגמן].

כותר בענין שליחת שני שירים של טשרניחובסקי.
שנה 1924
הערות File Record
תיק ראשון מתוך 31.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה עברית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1875-1943. מגדולי המשוררים העבריים
מתרגם, סופר ורופא.
מספר מערכת 990035911980205171
תיאור מכתב מאת שאול טשרניחובסקי, בכתב ידו, עם חתימתו, חצי עמוד, בעברית. עם מעטפה. אל ד"ר אברהם שבדרון בזלוצ'וב. Swineminde, גרמניה (היום פולין), 5 בינואר 1924. בענין שליחת שני שירים חתומים בכתב ידו בשביל אספו [תשובה לה. ברגמן].
קישורים תיק 128.0: בענין שליחת שני שירים של טשרניחובסקי.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?