חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

הדפס כסף מקורי מתצלום קבוצתי של חבורת הסופרים העברים שהותרה יציאתם מרוסיה הסובייטית בשנת 1921, ובראשם ח"נ ביאליק. מרבית המצולמים היו חברים בוועד הוצאת "דביר" שנוסדה סמוך לאותו זמן. תצלום זה נעשה למזכרת בעיר אודיסה, בטרם יצאו את גבולות רוסיה. עומדים, משמאל לימין: מיכאל וילנסקי; אפרים וידרוביץ'; מ. ליכטנשטיין; מרדכי סובול; חיים אטינגר; משה גרנובסקי; יוסף ספיר. יושבים, משמאל לימין: בן ציון דינבורג (דינור); אלתר דרויאנוב; שאול טשרניחובסקי; פנחס מינקובסקי; חיים נחמן ביאליק; יהושע חנא רבניצקי; משה קליינמן. בשורה הראשונה, לרגלי היושבים, משמאל לימין: אריה סמיאטיצקי, אהרן ליטאי (רבינוביץ'); אביגדור המאירי (פוירשטיין); צבי וויסלבסקי. בגב התצלום הוטבעה חותמת האגודה: "למען הספריה הלאמית והאוניברסיטאית בירושלים, קישינוב" בתוספת ההערה כי תצלום זה נתרם לבית הספרים הלאומי, כנראה באמצע שנות העשרים של המאה העשרים, על ידי יולי גרינברג, קישינב. עוד נוספו בגב התצלום, שמותיהם של כל המצולמים.

כותר שבתאי זרחיה.
כותרים נוספים העלם
שנה תשל"ו
סוגה Personal memorial
הערות על המעטפת: העלם.
דברים משל שבתאי זרחיה שנפל במלחמת יום הכיפורים בקרב בתעלם סואץ, ולזכרו.
תיאור 1 photograph : b&w
90 X 138 mm..
מתוך אוסף התצלומים
שפה אין תוכן מילולי
סימול/מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 3983 אוסף התצלומים
מספר מערכת 990035700020205171

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?