קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

מפלגת פועלי ציון היתה מפלגה ציונית סוציאליסטית שנוסדה ב-1906 ביפו והביאה להקמתה של מפלגת פועלי ארץ ישראל (מפא"י) ומפלגת הפועלים המאוחדת (מפ"ם). האוסף כולל כרזות, כרוזים, חוזרים, מנשרים, תדפיסים, הזמנות של מפלגת פועלי ציון על גילגויה השונים, ושל ארגונים מסונפים לה.

כותר אסף פועלי ציון.
כותרים נוספים English title: Poale Ziyyon Collection.
Poale Ziyyon Collection.
אוסף מפלגת פועלי ציון.
אוסף פועלי ציון.
מחברים/ יוצרים נוספים פועלי ציון
שנה 1910-1949
הערת ציטוט V 478 אוסף פועלי ציון, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
תיאור 1 מטר..
מתוך אסף פועלי ציון
שפה ריבוי שפות
סימול V 478
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי מפלגת פועלי ציון היתה מפלגה ציונית סוציאליסתית שנוסדה ב1906 ביפו והביא קודם להקמה של מפלגת פועלי ארץ ישראל (מפא"י) ולאחר מכן של מפגלת הפועלים המאוחדת (מפ"ם).
הערת שפה האוסף בעברית ובשפות נוספות.
מספר מערכת 990035675590205171
היסטורית בעלים האוסף נאסף על ידי הספרייה.
תיאור באוסף: כרזות, כרוזים, חוזרים, מנשרים, תדפיסים, הזמנות של מפלגת פולי ציון, על גילגויה השונים, ושל ארגונים מסונפים לה.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?