חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; מכתב בכתב יד המחבר, עם חתימה. עמוד אחד, באנגלית. אל הרברט סמואל, בענין תודה בעד הזמנה לביקור. לונדון, 7.3.1919. ; 1. מכתב בכתב יד המחבר, עם חתימה. אל ישראל כהן, בענין מקום המצאה של הצהרת בלפור. 6.6.1924.

כותר רוטשילד, ליונל ולטר, ברון. -Rothschild, Lionel Walter.
כותרים נוספים Rothschild, Lionel Walter.
שנה 1919-1924
הערות File Record
1868-1937. (הלורד השני) זואולוג, בנקאי ומדינאי יהודי בבריטניה
נמען "הצהרת בלפור". לונדון (בן נתניאל מאיר).
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 01 20 186
מספר מערכת 990035653290205171
קישורים רוטשילד ליונל ולטר ברון.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?