חזרה לתוצאות החיפוש

הקלטה אתנוגרפית

הקלטת קול מאירוע שנערך לציון עשור לפטירתו של נתן ילין-מור. באירוע, שנשא את הכותרת: "יחסי מדינת ישראל ומדינת פלסטין - תסריט דמיוני", השתתפו: יאיר צבן, סרי נוסייבה, אברהם בורג, אורי אבנרי, פייסל חוסייני.

כותר יחסי מדינת ישראל ומדינת פלסטין: תסריט דמיוני.
שנה 1990
סוגה Verbal discourse
הערות File Record
קלטת 1 מתוך 2.
מקום נוסף מועדון "צוותא", תל אביב, 22.2.1990.
תיאור 1 קלטת שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
מתוך ארכיון נתן ילין-מור
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1722 10 26
Y 12374 (1)
מספר מערכת 990035632620205171
קישורים Y-12374_01

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?