קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תנועת החרות היא מפלגה שהוקמה על ידי יוצאי האצ"ל . פעלה מתחילת המדינה והמשיכה להגשים את האידאולוגיה של התנועה הרביזיוניסטית. האוסף כולל כרזות ופרסומים של תנועת החרות ושל מפלגת הליכוד.

כותר.. אוסף תנועת החרות.
כותרים נוספים English title: Tenuat ha-Herut Collection.
Tenuat ha-Herut Collection.
אוסף החרות.
אסף תנועת החרות.
מחברים/ יוצרים נוספים תנועת החירות
שנה 1948-1975
הערות Fonds Record
הערת ציטוט V 1798 אוסף תנועת החרות, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
היקף החומר 0.6 מטר..
מתוך אוסף תנועת החרות
שפה עברית
סימול V 1798
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי תנועת החרות היא מפלגה שהוקמה על ידי יוצאי האצ"ל (הארגון הצבאי הלאומי). פעלה מתחילת המדינה והמשיכה להגשים את האידאולוגיה של התנועה הרביזיוניסטית. פעלה כמפלגה עצמאית מהכנסת הראשונה עד הכנסת החמישית. משנת 1965 פעלה בגוש משותף עם המפלגה הליברלית ומשנת 1973 כחטיבה בסיעת "הליכוד". בשנת 1988 הליכוד הפכה למפלגה.
הערת שפה האוסף ברובו בעברית.
היסטורית בעלים האוסף נוצר על ידי הספרייה הלאומית, באמצעות איסוף שוטף. נרשם לראשונה ב-1976.
מספר מערכת 990035579260205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?