חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. מכתב מאת בנימין מזר, בכתב ידו, עם חתימתו, בעברית. אל פרופ' ראובן ירון, מנהל בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי בירושלים. ירושלים, 1971 לערך. עם תוספת בתחתית העמוד מאת פרופ' ירון למרדכי נדב, מנהל מחלקת כתבי-יד וארכיונים. ; 2. מכתב קצר בכתב ידו, עם חתימתו בשם משפחתו המקורי- ב. מייזלר, בעברית. אל אלכסנד זייד בית שערים- שייך אברק. ירושלים, תמוז תרצ"ח לערך. ; 3. "על הוראת ידיעת הארץ בבתי הספר העבריים"; מאמר בכתב ידו, שמונה עמודים, בעברית. ללא ציון מקום ותאריך. ; 4. מכתב, בכתב ידו, עם חתימתו, בעברית. אל צנציפר. ירושלים, 30 באוגוסט 1933. על נייר פירמה של "חברה עברית לחקירת א"י ועתיקותיה", ירושלים. ; 5. מכתב, בכתב ידו, עם חתימתו, בעברית. עם מעטפה. אל ד"ר שאול ליברמן בניו יורק. ירושלים, י בחשון תשי"ז. התנצלות על חוסר מענה במועד ותיאור חפירותיו בבית-שערים. ; 6. הקדשה לפרופ' יצחק בער, בכתב ידו, עם חתימתו, בעברית. על תדפיס מאמרו "מסעותיו הצבאיים של אמנחטפ השני לארץ כנען", בתוך: "ירושלים", רבעון לחקר ארץ-ישראל, שנה רביעית, תשי"ב.

כותר מזר, בנימין.
כותרים נוספים מיזלר, בנימין.
שנה 1933-1971
הערות File Record
1906-1995. פרופסור לארכאולוגיה. שימש כרקטור וכנשיא האוניברסיטה העברית בירושלים. שם משפחתו המקורי: מייזלר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 01 13 143
מספר מערכת 990035500270205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?