חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

"שעטנז"; ספור מאת שאול טשרניחובסקי מתורגם ליידיש בידי אלמוני. מחברת "תוצרת יאלסון", בת 22 דפים כתובים על צד אחד. [פולין-ליטא], 1932-1939 לערך. מצורף תצלום קסרוקס של המחברת.

כותר טשרניחובסקי, שאול. תיק מדור כ"י 38 - מחברת-שעטנז. -Tchernichowsky, Saul.
כותרים נוספים Tchernichowsky, Saul.
שנה c. 1932-1939
הערות File Record
1875-1943. מגדולי המשוררים העבריים
מתרגם, סופר ורופא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 01 09 134
מספר מערכת 990035403420205171
קישורים תיק 134: טשרניחובסקי; שאול. תיק מדור כ"י 38 מחברת-שעטנז

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?