חזרה לתוצאות החיפוש

באוסף: כרוזים, כרזות, חוזרים של הפועל הצעיר בארץ ישראל.

כותר אוסף הפועל הצעיר בארץ ישראל. -אסף הפועל הצעיר בארץ ישראל
כותרים נוספים אסף הפועל הצעיר בארץ ישראל
Ha-poel ha-zair collection
Young Worker collection
מחברים/ יוצרים נוספים הפועל הצעיר
שנה 1919-1932
הערת ציטוט V 2157 אוסף הפועל הצעיר בארץ ישראל, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
הפועל הצעיר בארץ ישראל היתה מפלגת פועלים ציונית שקמה ב-1905, ביוזמת אנשי העליה השניה יוצאי "צעירי ציון". המפלגה דגלה בהגשמת הציונות באמצעות חברה עברית עובדת והיתה פעילה בתחומי התעסוקה, התרבות, הבריאות וההתישבות, והשתתפה בהקמת ההסתדרות הכללית. בשנת 1920 הקימה עם תנועת "צעירי ציון" באירופה מסגרת משותפת בשם "התאחדות". בשנת 1930 התאחדו הפועל הצעיר ומפלגת אחדות העבודה והקימו את מפא"י.
Language note/הערת שפה: האוסף בעברית.
היסטורית בעלים האוסף נוצר על ידי הספרייה הלאומית, באמצעות איסוף שוטף. נרשם לראשונה ב-1976.
תיאור 0.10 מטר..
מתוך אוסף הפועל הצעיר בארץ ישראל.
שפה עברית
סימול/מספר מדף/סרט/תיק V 2157 אוסף הפועל הצעיר בארץ ישראל.
מספר מערכת 990035342010205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?