קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

בתיק: 24 רישומי דמויות, דיוקנאות, קריקטורות, מעט חפצים, רובים, כדורים ועוד, שצוירו בידי פאול לסקר-שילר (Paul Lasker-Schüler), בנה של המשוררת אלזה לסקר-שילר:;- על הרישומים אין חתימת ידו ואין ציון תאריך.;- לעתים הערות בכתב יד, [של פאול ו/או של אלזה לסקר-שילר]; על גב רישום בעפרון הערה [של אלזה לסקר-שילר] שזהו רישום של פאול בן ה-14.;- טכניקות שונות: עפרון, דיו או פחם, על גבי נייר, פיסות נייר, ועוד.

כותר רישומים - דמויות.
שנה ca. 1910-1927
הערות File Record
מתוך Else Lasker-Schüler Archive
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990034900530205171
קישורים רישומים - דמויות.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
רישומים - דמויות – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?