קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

אלבום בכריכת נייר פשוטה, ובו שמונה דפים שעל כל אחד מהם הוצמד הדפס כסף מתצלום שחור לבן. לפני כל דף, נוסף נייר מגן. כל הדפים נכרכו באמצעות חוט ירוק. על כריכת האלבום נכתב: "אגוד להשלטת העברית / גדוד מגני השפה, תל אביב / מפעלי תרבות בחנכה תרצ"ג / בחסות עירית תל אביב וח.נ. ביאליק / תערוכה עברית". תצלומים אלה מציגים את חדרי התערוכה שהוצגה בבניין גימנסיה "הרצליה", תל אביב, בימי חג החנוכה תרצ"ג (25-31 בדצמבר 1932). התערוכה אורגנה על ידי "האיגוד להשלטת השפה העברית" ו"גדוד מגיני השפה" במלאת עשר שנים לפטירתו של אליעזר בן יהודה ו"חמישים שנה לתחיית העברית כשפה לאומית". תערוכה זו היתה חלק מאירועי תרבות שונים שנערכו באותו שבוע, בכל רחבי הארץ. בתצלומים נראים בעיקר פרסומים שונים שהוצגו בתערוכה על ידי הוצאות ספרים עבריות שונות. באחד התצלומים נראה מנהל הגימנסיה הרצליה, ד"ר יהודה לייב מטמן-כהן. על התצלומים לא צויין שם הצלם. אלבום זה נרשם באוספי הספרייה הלאומית בשנת 1938, אך יש לשער שהוא נתרם לספרייה עוד קודם לכן, בסמוך להפקתו.

כותר מפעלי תרבות בחנכה תרצ"ג : תערוכה עברית [אלבום תצלומים].
כותרים נוספים [Exhibition of Hebrew Cultural Enterprises, Tel Aviv 1932] [Album of photographs].
שנה 1932
סוגה Print
הערות File Record
מספר קודם: V. 819
תיאור 8 Photographs : b&w
124 X 175 mm..
מתוך אוסף התצלומים
שפה עברית
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990034899840205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
קישורים מפעלי תרבות בחנכה תרצ"ג : תערוכה עברית [אלבום תצלומים].

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?