קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

תצלום של הנוכחים באולם שבו נערכה פתיחת הקונגרס הציוני השני בעיר בזל, שוויץ, ביום 28 באוגוסט 1898. על דוכן הנואמים, במרכז הבמה, נראה במטושטש ד"ר בנימין זאב (תאודור) הרצל, נושא את נאום הפתיחה. משמאלו של הרצל נראה מקס נורדאו, ומימינו, ד"ר מנדלשטם. על הקיר ביציע האולם, נראה דגל התנועה הציונית - שני פסי תכלת, מגן דוד ובתוכו שבעה כוכבים ואריה. בפינתו הימנית התחתונה של התצלום הוטבע שמו של הצלם, Robert Spreng. בגב התצלום נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר יוסף חזנוביץ', המזהה תצלום זה עם הקונגרס הציוני הראשון, אך ככל הנראה זוהי טעות, והתצלום נעשה בפתיחת הקונגרס הציוני השני. תצלום זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר חזנוביץ' בראשית המאה העשרים.

כותר הקונגרס הציוני הראשון
כותרים נוספים [Theodor Herzl Addressing The First Zionist Congress in Basel, 1897] [picture]
כותר מתוקן: הקונגרס הציוני השני
קונגרס הציוני השני
שנה 1898
סוגה Print
הערות File Record
תצלום הנוכחים באולם שבו נערכה פתיחת הקונגרס בעיר בזל. בגב התצלום נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר יוסף חזנוביץ', המזהה תצלום זה עם הקונגרס הציוני הראשון, אך ככל הנראה זוהי טעות והתצלום נעשה בפתיחת הקונגרס הציוני השני בשנת 1898.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 photograph : b&w
245 X 304 mm..
מתוך אוסף התצלומים
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990034836970205171
קישורים הקונגרס הציוני הראשון.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?