חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; א. פניה אל ממוני כולל אונגרן בעניין חוב של אחד מבני הכולל, מטעם בד"צ דקהל אשכנזים בירושלים. חתומים: בנימין בן שמואל, יעקב יהודה לעווי, מרדכי בן אריה ליב. כ"ב באב תרל"ט. ; ב. שטר חוב של כולל אונגרן. חתום: ברוך ראובן שלמה הלוי... חשון תר"ס. ; ג. מכתב תודה לרבי זוסמן סופר ומגיד מישרים בחברה ש"ס בבודפסט, על תרומה. ליטוגרפיה. חתומים: משה נחום וולנשטיין, יוסף חיים זוננפלד, טוביה אריה גולדברגר - בשם כולל עסטרייך-אונגרין-מעהרין-בעהמען. י' באלול תר"ס.

כותר כולל אסטרייך-אונגרן.
שנה 1879-1900
הערות File Record
פרש מכולל הפרושים בשנת 1858 והפך ל"כולל שומרי החומות בני עסטרייך, אונגרן, מעהרען ובעהמען".
הועברו מ- ARC 4* 1387/8, ARC 4* 1203/11,12.
מתוך אסף תעודות מן הישוב הישן בירושלים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1203 4 31
מספר מערכת 990034750920205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?