קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון

4 כרוזים. בתיק: ; א) למען ישיבת "לשכת הרבנים". חתומים: צבי פסח פראנק, שמעון הורוויץ, חיים יהודה אויערבאך ועוד. מצדו השני של קול הקורא נוסחאות למכתבי תודה על תרומות למען הישיבה. בדפוס וליטוגרפיה. ללא תאריך. ; ב) למען בית המדרש "דורש ציון". בדפוס בשלוש שפות. ח' אלול תרס"ט. ג) למען בית החולים "ביקור חולים". בדפוס. ח' אלול תרפ"ד. ד) תעודת מינוי לאברהם אבא גאלדמאן כגבאי עבור ישיבת "שער השמיים" בקהילת קודש מילוואוקע [מילווקי]. ללא תאריך.

כותר קריאת למען תרומה לישיבות ומוסדות שונים בירושלים.
שנה 1909-1924
הערות File Record
מתוך ארכיון יעקב שאול אלישר
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1271 1.3 235
מספר מערכת 990034702880205171
קישורים קריאת למען תרומה לישיבות ומוסדות שונים בירושלים.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
קריאת למען תרומה לישיבות ומוסדות שונים בירושלים – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?