קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון

10 קטעים. בתיק: ; א) תפילה בערבית שחיבר לשלום הסולטאן עבד-אל-חמיד. נערכה ביום 21 לחודש אלקמדה 314, והוא יום חג הפסח. ללא שנה. ב) ברכה ותודה לסולטאן. ללא תאריך. ; ג-ו) קטעים בכתב ידו. ללא תאריך. ז) ברכות ליום הולדתה של המלכה ויקטוריה במלאת לה 60. [1879]. ח) צילום שיר לכבוד ביקורו של הנסיך ויקטור עמנואל בירושלם. בדפוס. ירושלים, תרמ"ז. ; ט) צוואה. כ"א אב תרס"א. י) טיוטת הסכמה לרחמים יעקב שאלתיאל ניניו על ספרו שמש ומגן.

כותר קטעים בכתב ידו של הרב אלישר.
שנה ca. 1817-1906
הערות File Record
מתוך ארכיון יעקב שאול אלישר
שפה עברית
ערבית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1271 1.2 177
מספר מערכת 990034702290205171
קישורים קטעים בכתב ידו של הרב אלישר.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
קטעים בכתב ידו של הרב אלישר – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?