חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

4 אגרות. בתיק: ; א) אגרת לראשון לציון. תלונה על קהל בוכרה ורבם המצירים את צעדי השדר"ים: ; שלמה יהודה ליב בהר"ש, נכד אדמו"ר בעל השולחן ערוך והתניא - שלמה זלמן מאדי - שד"ר חברון, יוסף חיים הכהן - שד"ר קהילות קודש בני מערב בירושלים, אברהם פילוסוף - שד"ר צפת. בוכרה, ר"ח תמוז תרנ"ד. ; ב) העתק של האיגרת לראשון לציון לראשי קהל צפת. ללא תאריך. ג) פניה משד"ר צפת - עזרא חיים הכהן, חיים דוד שרים ויוסף חיים שרים שלא למנות מחדש את שד"ר טבריה שלמה קיקי בשל מעשיו הרעים. בבל, ר"ח תמוז תרנ"ט. ד) אשכנזי יצחק. דרבנד, תרמ"ג.

כותר שדר"ים.
שנה 1883-1899
הערות File Record
מתוך ארכיון יעקב שאול אלישר
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1271 1.1 164
מספר מערכת 990034702160205171
קישורים שדר"ים.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?