קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ארכיון

4 מכתבים. בתיק:;א) היתר אישה לבעלה. ר"ח אב תרנ"ד. ב) טענות נגד החכם באשי אברהם עזרא דווייק בשם הקהילה. חתומים: יוסף הדאיה, אברהם יצחק עדיס, משה עזרא מזרחי, מאיר לניאדו. ב' חשון תרנ"ה.;ג) טענות נגד החכם באשי. חתומים: יוסף הדאיה. ז' כסלו תרנ"ה. ד) חתומים: חיים יעקב אלפייה, שלמה לניאדו, עזרא יוסף עבאדי, עזרא חמווי, מיכאל משען, יהודה דווייק הכהן, יוסף ידיד ועוד. ניסן תרנ"ה.

כותר ארם צובא.
שנה 1894-1895
הערות File Record
מתוך ארכיון יעקב שאול אלישר
שפה עברית
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990034690730205171
קישורים ארם צובא.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
ארם צובא – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?