קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון

מודעה בטוש ירוק ושחור על גליון נייר בגודל 60*43 ס"מ. המודעה מפרטת את התכנית האמנותית המוצגת בתיאטרון גיטו וילנה בתאריכים 24-31 באוקטובר 1942. בין המופעים: סימפאנישער קאנצערט, עסטראדע ארקעסטער, מען קאן גארניט וויסן, טרויער אקאדעמיע צו שלושים פון יעקב גערשטיין, די 6 (דזשאז), העברעאישער כאר.

כותר גאטא טעאטער - רעפערטואר פון 24 ביזן 31 אקטאבער 1942.
כותרים נוספים תאטרון הגטו - תכנית לתאריכים 24-31 באוקטובר 1942
שנה 1942
הערות File Record
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 311
מספר מערכת 990034662250205171
קישורים כרזה - הזמנה לקונצרט סימפוני.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
גאטא טעאטער - רעפערטואר פון 24 ביזן 31 אקטאבער 1942 – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?