חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

מכתב שנכתב בדרך למוות. תורגם ליידיש. הכותב גורוויטש ו-עס. המשפט הראשון: ברידער און שוועסטר, יידן. תרגום: אחי ואחיותי היהודים. ; 1-2 עמודים. בעט.

כותר מכתב לפני המוות מאת גורוויטש.
שנה ca. 1940-1950
הערות File Record
ראה גם את הצילום של המכתב במקור בפולנית, תיק מספר 256. תורגם ליידיש.
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה פולנית
יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 256
מספר מערכת 990034661700205171
קישורים מכתב לפני המוות מאת גורוויטש.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
מכתב לפני המוות מאת גורוויטש – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?