חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

נולד בוילנה ב1908. כיצד מנקי ארובות הגניבו מזון לגיטו. פרקים: קבוצת מנקי ארובות בגיטו. המקלט (מאלינע) ברחוב הגרמנים 25, ברחוב 21. מותו של ר. הערץ נרשמו ללמוד את המקצוע של ניקוי ארובות, עורכי דין, רופאים. אמנים. המקלט ברחוב לידסקה 7. יידיש. ; 1-5 עמודים. בעט.

כותר עדות של גינזבורג עליא.
שנה 1908
הערות File Record
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 165
מספר מערכת 990034660790205171
קישורים עדות של גינזבורג עליא.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
עדות של גינזבורג עליא – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?