חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

מיום 11 למאי 1941. ליצמענשטאט גיטו. הודעות והודאות. מאמר ראשי על כיכר קאשצ'לני (פלאץ קאשטשעלני 4 - פעם והיום). הודעות של מרדכי חיים רומוקאווסקי, ראש היהודים בליצמאנשטאט, לודזש. ; 6 עמודים. בדפוס.

כותר עיתון גיטו מספר 10. -געטא צייטונג
כותרים נוספים געטא צייטונג
שנה 1941
הערות File Record
שלושה עמודים של רשימות של תושבים, שמות, רחובות ראה גם תיק 69: דרשה געשאנק מאת מרדכי חיים רומקאווסבי.
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 61
מספר מערכת 990034659750205171
קישורים עיתון גיטו מספר 10.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
עיתון גיטו מספר 10. -געטא צייטונג – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?