קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון

מחקר על שנת הספריה בגיטו וילנה, אוקטובר 1942. סטטיסטיקה על קריאת ספרים. התוכן: ליד השער 1-10 טבלות סטטיסטיות, דיאגרמות 1-3, הערות וטעויות. מחקר בשוני: בין קורא רעב לקורא שבע. ; הקובץ המלא מכיל 33 דפים. בתיק רק עמודים 1-20, לא ברצף. בעמוד האחרון, 20, דיאגרמה על אילו ספרים קראו ובאילו שפות. מכונת כתיבה. ; גרף סטטיסטי שהכינה הנהלת הגטו על הרגלי הקריאה של האסירים.

כותר הספריה בגיטו וילנה.
כותרים נוספים הספרייה בגטו וילנה
ספרייה בגטו וילנה
שנה 1942
הערות File Record
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 51
מספר מערכת 990034659650205171
קישורים הספריה בגיטו וילנה.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
הספריה בגיטו וילנה – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?