חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

המוכר – אברהם יצחק סלוטינסקע באמצעות המורשיםשלו נתן בן צבי מטראוויץ וצבי בן שמואל. הקונה – פריידא בת אברהם יונה אשת יעקבמקרמיצאק. כד באייר תרנ"ו. ; חתומים העדים: מנדל בן נתן הכהן, יוסף נחום שפירא והמורשים. עם אימות החתימות בידי הרב רפאל זילברמן והדומ"ץ יצחק בן ישראל. עם חותמת בית דין האשכנזים בצפת וחותמת משרד ספרי האחוזה.

כותר שטר מכר של "בתי כיפות" בצפת.:
שנה 1896
הערות File Record
מתוך אסף תעודות לתולדות צפת
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1262 2 218
מספר מערכת 990034628300205171
קישורים שטר מכר של "בתי כיפות" בצפת.
שטר מכר של "בתי כיפות" בצפת.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?