חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

תכריך של 30 תעודות. 2 מקוריים, 28 מצולמים. ; תעודות מפורטים: א. כתב המינוי של יעקב שמשון מרגליות כגבאי הישיבה. תרפ"ח. ב. בקשה מטעם המשרד האמריקאי של הישיבה, לתמוך בישיבה. ביידיש. ; ג. מכתבי תמיכה רבים של רבנים מארץ ישראל ומן התפוצות, ושל פקידי הרשות בארץ ישראל.

כותר תעודות מטעם ובקשר לישיבת בר יוחאי ובית מושב זקנים במירון.
שנה 1924-1928
הערות File Record
מתוך אסף תעודות שד"רים
שפה עברית
יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 199 / 272
מספר מערכת 990034524970205171
קישורים תעודות מטעם ובקשר לישיבת בר יוחאי ובית מושב זקנים במירון.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תעודות מטעם ובקשר לישיבת בר יוחאי ובית מושב זקנים במירון – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?