קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

אלבום בכריכת עור ובו 19 דפי קרטון עבים בגודל 23X32 ס"מ. בכל אחד מחמישה-עשר הדפים הראשונים הודבק תצלום דיוקן בשחור לבן של סופר או מנהיג יהודי. על פי הסמל המופיע בפינתו הימנית התחתונה של כל תצלום, דיוקנאות אלה הופקו על ידי הוצאת "צנטרל", ורשה, שהפיקה באותו זמן גם גלויות זהות ובהן אותם דיוקנאות. בשער האלבום, נוספה הקדשה בדיו, בכתב יד: "לדוד ולפסון, ראשון וראש להסתדרות הציונית ועובדה הנאמן, ברגשי ידידות והערצה, ד"ר יעקב קלצקין. קלן, שבט, [תר]ע"ג [דצמבר 1912-ינואר 1913]. יש להניח כי אלבום זה הוצא מתוך ארכיונו של דוד וולפסון, בעת שהיה מופקד בבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, בשנות השלושים של המאה העשרים. הדיוקנאות באלבום:;1. משה מונטפיורי.;2. פרץ סמולנסקין.;3. משה ליב לילינבלום.;4. מנדלי מוכר ספרים [שלום יעקב אברמוביץ'].;5. בנימין זאב הרצל.;6. אחד העם [אשר גינצברג].;7. אלחנן ליב לוינסקי.;8. דוד פרישמן.;9. נחום סוקולוב.;10. חיים נחמן ביאליק.;11. שלום עליכם [שלום רבינוביץ'].;12. יצחק ליבוש פרץ.;13. יעקב דינזון.;14. שאול טשרניחובסקי.;15. הלל צייטלין.

כותר דיוקנאות סופרים [אלבום תצלומים].
כותרים נוספים Portraits of Jewish Writers [Album of photographs].
שנה ca. 1912
סוגה Print
הערות File Record
תיאור 48 Photographs : b&w
21X27.5 cm..
מתוך אוסף התצלומים
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990034312470205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
קישורים דיוקנאות סופרים [אלבום תצלומים].

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
דיוקנאות סופרים [אלבום תצלומים] – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?