חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

כרך רביעי מתוך ארבעה, של אוסף התצלומים המתארים את נזקי רעידת האדמה בארץ ישראל בשנת 1927. אוסף התיעוד המצולם של רעידת האדמה בארץ ישראל נוצר בעקבות פניית הנהלת בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי לקהל הרחב, בחודש מארס 1929, בבקשה כי יתרום תצלומים המתארים את "נזקי הרעש". בעקבות פנייה זו, נשלחו במהלך אותה שנה אל הספרייה מספר קבצי תצלומים. קובץ זה מכיל שלושה תצלומים בלבד, אשר צולמו בעיר שכם: שניים מן התצלומים צולמו מייד אחרי רעידת האדמה, ואילו השלישי, בו נראים שוטרים נוסעים במכונית, צולם ימים אחדים מאוחר יותר. תצלומים אלה נשלחו לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי בעקבות פנייתו לציבור, על ידי ישעיהו בלכמן, חיפה. בלכמן צרף לתצלומים מכתב הסבר, ובו כתב כי הם צולמו בידי "ערבי מנהל הסניף של חברת ספינני'ס [Spinney's Ltd.] בע"מ בשכם".

כותר אסף צלומים מן הרעש בארץ ישראל בשנת תרפ"ז [אלבום תצלומים]. -נזקי רעידת האדמה בארץ ישראל בשנת 1927 [אלבום תצלומים] -Damages of the Earthquake in Palestine, 1927 [Album of photographs].
כותרים נוספים נזקי רעידת האדמה בארץ ישראל בשנת 1927 [אלבום תצלומים]
Damages of the Earthquake in Palestine, 1927 [Album of photographs].
שנה 1927
סוגה Silver Print
הערות File Record
כרך ד', המשך מכרך ג'.
תיאור 3 Photographs : b&w..
מתוך אוסף התצלומים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק TMA 4248 / 4
מספר מערכת 990034283440205171
קישורים אסף צלומים מן הרעש בארץ ישראל בשנת תרפ"ז [אלבום תצלומים].

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?