חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

כרך ראשון מתוך ארבעה, של אוסף התצלומים המתארים את נזקי רעידת האדמה בארץ ישראל בשנת 1927. אוסף התיעוד המצולם של רעידת האדמה בארץ ישראל נוצר בעקבות פניית הנהלת בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי לקהל הרחב, בחודש מארס 1929, בבקשה כי יתרום תצלומים המתארים את "נזקי הרעש". בעקבות פנייה זו, נשלחו במהלך אותה שנה אל הספרייה מספר קבצי תצלומים. בקובץ זה, 32 הדפסי כסף בגדלים שונים, אשר צולמו כנראה באותה מצלמה, בתבנית של 6X9 ס"מ. תצלומים אלה צולמו בכל רחבי ארץ ישראל ובכלל זה בעבר הירדן על ידי חברי "משלחת" הנראים בכמה מן התמונות. חברי קבוצה זו, מר רייזר, מר נוימן ושלושה מבני משפחת בדיאן, סיירו במכוניתם ותיעדו את נזקי רעידת האדמה. על תשלילי התצלומים נוספו כתוביות, בעברית ובאנגלית. תצלומים אלה נתרמו לספרייה הלאומית במהלך שנת 1929.

כותר אסף צלומים מן הרעש בארץ ישראל בשנת תרפ"ז [אלבום תצלומים]. -נזקי רעידת האדמה בארץ ישראל בשנת 1927 [אלבום תצלומים] -Damages of the Earthquake in Palestine, 1927 [Album of photographs].
כותרים נוספים נזקי רעידת האדמה בארץ ישראל בשנת 1927 [אלבום תצלומים]
Damages of the Earthquake in Palestine, 1927 [Album of photographs].
שנה 1927
סוגה Silver Print
הערות File Record
כרך א', המשך בכרך ב'.
תיאור 32 Photographs : b&w..
מתוך אוסף התצלומים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק TMA 4248 / 1
מספר מערכת 990034279540205171
קישורים אסף צלומים מן הרעש בארץ ישראל בשנת תרפ"ז [אלבום תצלומים].

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?