חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

1. מכתב (כתוב בידי סופר), חתום על ידי נסים בכר באותיות לטיניות. אל ד"ר הלל יפה ויהושע אייזנשטדט, חברי "ועד הפועל לחובבי ציון ביפו". ירושלים, כ"ד בסיון תרנ"ח. השתתפות בצער על מותו של שמואל מוהליבר בשם הראשון לציון יעקב שאול אלישר ובשמו שלו. עם חותמת כוללות ועד הספרדים בירושלים. ; 2. חתימתו באותיות לטיניות על עמוד חלק מתוך ספר. ניו יורק, 22 בדצמבר 1902. ; 3. מכתב במכונת כתיבה, חתום, באנגלית. אל דוד דרוק בניו יורק. ניו יורק, 9 ביולי 1928. ; 4. מכתב במכונת כתיבה, חתום, באנגלית. אל דוד ילין בירושלים. ניו יורק, 30 בנובמבר 1930. מבקש את טיפולו בספרי הלימוד האנטי ציוניים בבתי הספר הערביים. מצורפת העתקה במכונת כתיבה של מכתב שכתב הלועד הלאומי, באותו ענין.

כותר בכר, ניסים. -Behar, Nissim
כותרים נוספים Behar, Nissim
שנה 1898- 1930
הערות File Record
בתיק 4 פריטים:
(1848- 1931) פדגוג ופעיל בקהילה הספרדית בירושלים. מורה מטעם כי"ח בבתי ספר שונים במזרח. מנהל בית הספר של כי"ח בתורכיה. משנת 1901 בניו יורק.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה עברית
אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 01 02 134
מספר מערכת 990033758360205171
קישורים בכר ניסים.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?