חזרה לתוצאות החיפוש

הארכיון כולל כתבי יד של מאמריו, ספריו והרצאותיו של יוסף ברסלבי; התכתבות עניפה עם מגוון רב של אישים, בעיקר בארץ ישראל; תעודות אישיות, גזרי עתונות על פועלו ופרסומיו של יוסף ברסלבי; הקלטות קול וכרזות.

כותר ארכיון יוסף ברסלבי.
כותרים נוספים Joseph Braslavi Archive.
שנה 1912-1979
הערת ציטוט ARC. 4* 1907 ארכיון יוסף ברסלבי, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
יוסף ברסלבסקי נולד בשנת 1896 בעיר פולטבה, רוסיה. הוא נפטר בשנת 1972 בעיר תל אביב.
Language note/הערת שפה: רוב החומר בארכיון הנו בעברית, ומיעוטו בשפות אחרות.
היסטורית בעלים כל החומר בארכיון הופקד לצמיתות בספרייה הלאומית בחודש פברואר 2012 על ידי בתו ובנו של יוסף ברסלבי, פרופ' שרה קליין-ברסלבי ואדריכל דוד ברסלבי.
תיאור 7.5 מטר..
מתוך ארכיון יוסף ברסלבי.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1907
מספר מערכת 990033715850205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?