חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של פרופסור נתן רטנוף: הדפס כסף, שחור לבן, 20.5X25.5 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1953 על ידי ד"ר שלום כהן (Solomon R. Kagan), אשר עסק בחקר תולדותיהם של רופאים יהודים. יש להניח כי דיוקן זה הופק בסוף שנות הארבעים או בראשית שנות החמשים של המאה העשרים, כנראה כהעתק של תצלום שנוצר מוקדם יותר.

כותר רטנוף, נתן. -Nathan Ratnoff.
כותרים נוספים Nathan Ratnoff.
שנה ca. 1948-1953
הערות File Record
1875-1948. מדען וחוקר רפואה יהודי בארצות הברית, יליד פולין
ממייסדי בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 146
מספר מערכת 990032492650205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?