חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור זיגמונד רוזנשטיין: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16.5 ס"מ. על התצלום לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו. בגב התצלום, נוספו הערות ביוגרפיות בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון וכן הערה, לפיה דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1946 על ידי בת אחותו של רוזנשטיין, רחל גולדשמידט-פרנקל, באמצעות בנה, ד"ר דניאל גולדשמידט, ירושלים. ; 2. תצלום רפרודוקציה קטן מדיוקנו של פרופסור זיגמונד רוזנשטיין, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10 ס"מ. בגב הכרטיס, אשר הופק כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה, נוספו חותמות המעידות כי פריט זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק.

כותר רוזנשטין, שמואל זיגמונד. -Samuel Siegmund Rosenstein.
כותרים נוספים Samuel Siegmund Rosenstein.
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1832-1906. חוקר רפואה יהודי בהולנד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 145
מספר מערכת 990032492540205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?