קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
צילום: לא ידוע, [בערך 1920-1942]
מתוך: אוסף אברהם שבדרון

פנחס רוטנברג (1942-1879), מהפכן רוסי, מהנדס, מייסד חברת החשמל לארץ ישראל וממנהיגי היישוב העברי בתקופת המנדט הבריטי. החומר באוסף זה מתייחס בעיקר לתקופת פעילותו של רוטנברג בארץ ישראל, בשנות העשרים והשלושים של המאה ה-20. האוסף כולל תעודות אישיות, התכתבות ותצלומים, וכן חומר אישי של מיכאל פולק.

כותר אוסף פנחס רוטנברג.
כותרים נוספים English title: Pinhas Rutenberg Collection.
Колекция документов Пинхаса Рутенберга (Петр Моисеевич Рутенберг).
אסף פינחס רוטנברג.
שנה ca. 1910-1950
הערות Fonds Record
החומר סגור לעיון הציבור.
הערת ציטוט ARC. 4* 1868 אוסף פינחס רוטנברג, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
היקף החומר 2.4 מטר..
מתוך אוסף פנחס רוטנברג.
שפה רוסית
עברית
אנגלית
סימול ARC. 4* 1868
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי פנחס רוטנברג (1879-1942) היה מהפכן רוסי, מהנדס, מייסד חברת החשמל לארץ ישראל וממנהיגי הישוב העברי בתקופת המנדט הבריטי. החומר באוסף זה מתייחס בעיקר לתקופת פעילותו של רוטנברג בארץ ישראל, בשנות העשרים והשלושים של המאה העשרים.
הערת שפה התעודות באוסף הן ברוסית, עברית ואנגלית.
היסטורית בעלים האוסף נרכש על ידי הספרייה הלאומית בחודש אוקטובר 2009.
מספר מערכת 990032466610205171
קישורים תמונת ארכיון

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?