קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

יורם צפריר (2015-1938), מבכירי הארכיאולוגים בישראל וחוקר בעל שם בתחום הגיאוגרפיה ההיסטורית של ארץ ישראל. חבר האקדמיה הישראלית הלאומית למדע, מנהל בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, ראש המכון לארכיאולוגיה באוניברסיטה העברית, וכן עסק בכתיבת פרוזה ובפעילות ציבורית.

כותר ארכיון יורם צפריר
כותרים נוספים English title: Yoram Tsafrir Archive.
הערת ציטוט ARC. 4* 1826 ארכיון יורם צפריר, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
מתוך ארכיון יורם צפריר
שפה עברית
אנגלית
סימול ARC.
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי יורם צפריר היה אחד מבכירי הארכיאולוגים בישראל וחוקר בעל שם בתחום הגיאוגרפיה ההיסטורית של ארץ ישראל. בין תפקידיו השונים, היה חבר האקדמיה הישראלית הלאומית למדע, מנהל בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, ראש המכון לארכיאולוגיה באוניברסיטה העברית, ועוד. לצד פעילותו המדעית, עסק צפריר גם בכתיבת פרוזה ובפעילות ציבורית.
מספר מערכת 990031601650205171
היסטורית בעלים הארכיון הופקד לצמיתות בספרייה הלאומית על ידי פרופ' יורם צפריר, בין השנים 2007-2014. חלקים נוספים מן הארכיון טרם הופקדו.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?