חזרה לתוצאות החיפוש

הארכיון כולל רשימות, כתבי יד למאמרים, התכתבות, דו"חות מדעיים, ותכניות בנייה של המכון הימי באילת.

כותר ארכיון היינץ שטיניץ -Heinz Steinitz Archive
כותרים נוספים Heinz Steinitz Archive
ארכיון היינץ שטייניץ
שנה 1929-1971
הערת ציטוט ARC. 4* 1626 ארכיון היינץ שטיניץ, מחלקת הארכיונים, הספריה הלאומית ירושלים
הערות Fonds Record
שטיניץ, הינץ (ברסלאו 1909 - ירושלים 1971) פרופ' לזואולוגיה באוניברסיטה העברית. למד רפואה וזואולוגיה באוניברסיטאות רוסטוק וברסלאו. שטייניץ היה פעיל בתנועה הציונית ועלה ארצה ב-1933. מומחה בזואולוגיה ימית. המעבדה הביולוגית באילת קרויה על שמו.
Language note/הערת שפה: החומרים בעברית, אנגלית וגרמנית
היסטורית בעלים רוב החומרים חולצו מבניין הפקולטה לביולוגיה לשעבר בכיכר ספרא בירושלים ב-1986. מספר תוספות נמסרו על ידי ילדיו של שטייניץ ב-2015.
תיאור 3.6 מטר..
מתוך ארכיון היינץ שטיניץ
שפה ריבוי שפות
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1626
מספר מערכת 990031587150205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?