חזרה לתוצאות החיפוש

בארכיון: שירים, חומר בדפוס, וכתבי-יד בעניני אגדה ופולקלור. הארכיון כולל גם פנקס תקנות של הוועד המרכזי של ההסתדרות לשפה ולתרבות העברית, רומניה (היה רשום בעבר תחת המספר: V 485).

כותר ארכיון יעקב נכט:
כותרים נוספים Jacob Nacht archive
הערת ציטוט ARC. 4* 1464 ארכיון יעקב נכט, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
יעקב נאכט (יאסי, רומניה 1872 - תל אביב 1959) חוקר פולקלור יהודי. עלה ארצה ב 1934.
תיאור 0.6 מטר..
שפה עברית
גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1464
מספר מערכת 990031583820205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?