חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמעון פרוג: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 110.8X16 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר סט. פטרבורג, בשנת 1883. סביב התצלום, נכתבה הקדשה ארוכה, בעברית וביידיש, מאת חיים פרוג, אשר תרם תצלום זה לאוסף בשנת 1943, באמצעות נתן ביסטריצקי-אגמון. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מדיוקן זה, ובגבו הקדשה מאת חיים פרוג, ריו-דה-ז'נירו. ; 2. תצלום דיוקנו של שמעון פרוג בצעירותו: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 9X12 ס"מ. תצלום זה הופק באופן מסחרי בעיר סט. פטרבורג, כנראה בסוף שנות השמונים של המאה התשע עשרה. ; 3. תצלום דיוקנו של שמעון פרוג, כנראה מראשית המאה העשרים: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בגודל 12.8X17.5 ס"מ. על התצלום לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו. ; 4. תצלום דיוקן קטן של שמעון פרוג, בתבנית Carte de visite, הופק בעיר ז'יטומיר, אוקראינה. תצלום זה הוצא מתוך ארכיון יוסף קלוזנר. ; 5. חמש גלויות שונות ובהן דיוקנו של שמעון פרוג. גלויות אלו ראו אור בראשית המאה העשרים, בהוצאת "צענטראל", ורשה; "התחיה" (רובינזון), סטניסלב; "לבנון", ורשה; ובהוצאות נוספות. אחדות מן הגלויות הן במספר עותקים.

כותר פרוג, שמעון שמואל.: -Семен Григорьевич фруг.
כותרים נוספים Семен Григорьевич фруг.
שנה ca. 1883-1920
הערות File Record
1860-1916. מגדולי המשוררים היהודים ברוסיה בתקופת התחיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 160
מספר מערכת 990031561600205171
קישורים פרוג, שמעון שמואל.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?