חזרה לתוצאות החיפוש

בארכיון: התכתבות, טיוטות של מאמריו וחיבוריו בכתב יד ובמכונת כתיבה וגזרי עתונות.

כותר ארכיון ישראל דוריון.:
כותרים נוספים Israel Dorion archive
הערת ציטוט ARC. 4* 1700 ארכיון ישראל דוריון, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
ישראל דוריון מפיץ תורתו החברתית של פופר-לינקאוס. בשנת 1934 עלה לארץ-ישראל. ב-1939 יצא לאור ספרו ממלכת לינקיאוס - תכנית ליצירת משטר חיים חדש, תקין ואנושי. מאז הטיף לתורתו של האוטופיסט היהודי-האוסטרי בשורה של ספרים. בשנת 1948 עבר לטבעונות ועסק בחקר התזונה והשפעתה על הבריאות. המציא שיטות חדשות ליצור טחינה ולחם מחיטה טרום-נבוטה, ופירסם ספרים אחדים על שיטתו.
תיאור 0.20 מטר..
שפה עברית
גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1700
מספר מערכת 990031527370205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?