חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של לאון סמולנסקין: הדפס בתבנית Cabinet card, שחור לבן, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר וינה, אוסטריה. בגב התצלום, נכתב בדיו: "יהודה ליב - ליאון סמולנסקין, אחי הסופר פרץ סמולנסקין". תחת כתובת זו, נוספה חותמת "לשכת הקרן הקיימת לישראל, וינה", וכן התאריך, 1 במארס 1929. כמו-כן, נוספה הערה בעפרון בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון, כי הדיוקן נשלח לאוסף על ידם באמצעות ד"ר חיים טרטקובר.

כותר סמולנסקין, לאון. -Leon Smolensky.
כותרים נוספים Leon Smolensky.
שנה ca. 1890-1910
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 115
מספר מערכת 990031463570205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?