חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אברהם טננבוים: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet vard, הופק בעיר סנט פטרבורג, רוסיה, בשנת 1898. בגב התצלום, נכתבו (אולי בכתב ידו של טננבוים) שמו ותאריו בעברית וברוסית, וכן הערה בדבר מאמר אשר פרסם בכתב העת "כנסת ישראל". תצלום זה נתרם לאוסף על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', גיסו של טננבוים, אשר קיבל אותו, כך יש לשער, מידי טננבוים עצמו.

כותר טננבוים, אברהם בן שבתי. -Абрам Тененбойм
כותרים נוספים Абрам Тененбойм
שנה 1898
הערות File Record
1858-1921. מהנדס יהודי בסנט פטרבורג, פקיד גבוה בממשל הרוסי
מראשי אגודת חובבי ציון ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 68
מספר מערכת 990030130700205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?