חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: גלויה ובה דיוקן ברנרד הופבאואר, עומד בשער בית. תחת דיוקנו, נדפסו בגרמנית שמו ותאריך פטירתו, 21 באוקטובר 1929. ליד שמו הוסיף אברהם שבדרון בעפרון: "סוחר אדוק בווינה". גלויה זו נתרמה לאוסף בשנת 1931 על ידי ד"ר יצחק רובינסון, וינה, ויש לשער כי היא הופקה סמוך לכך, בערך בשנת 1930, בעיר וינה.

כותר הופבאואר, ברנהרד.: -Bernhard Hofbauer.
כותרים נוספים Bernhard Hofbauer.
שנה ca. 1929-1930
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 199
מספר מערכת 990029078010205171
קישורים הופבאואר, ברנהרד.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?