חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

הדפס של תחריט ובו ציור דיוקנו של רבי דוד מטולנה עומד סמוך לשולחן ואוחז בידו ספר: שחור לבן, 10.5X6.5 ס"מ. תחת הדיוקן הודפס: "תואר פני אדמו"ר הרב הגאון הצדיק הקדוש בי"ק מו"ר דוד מטאלנע שליט"א". ההדפס, אשר יש לשער כי נלקח מתוך פרסום כלשהו, הודבק על גבי קרטון קשיח על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ' אשר הוסיף חותמת בעלות בגבו, בטרם שלח אותו לבית הספרים.

כותר דוד בן מרדכי, מטולנה.
שנה ca. 1875-1880
הערות File Record
1808-1882. אדמו"ר משושלת רבי נחום מטשרנוביל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 04 86
מספר מערכת 990028775510205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?