חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב יוסף בן ציון דמנט: הדפס שחור לבן בפורמט Carte de visite, שחור לבן, 7X11 ס"מ, הופק בעיר ילטה, קרים. על התצלום מצויין כי הוא נשלח למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, בשנת 1912, על אף שלא פורסם בסופו של דבר. עם זאת, יש לשער כי הופק בערך באותה שנה. בגב התצלום, חותמת: "יוסף בן ציון דעמאנט / אב"ד דק"ק יאלטא והגליל / מחבר ס' עמק הבכא ואוצר נחמד בהגאון האמתי הר"ר באלי בנימן [!] זצל"ל ה"ה".

כותר דמנט, יוסף בנציון בן בלי בנימין. -Иосеф Демант. -Joseph Ben-Zion ben Bali Benjamin Demant.
כותרים נוספים Иосеф Демант.
Joseph Ben-Zion ben Bali Benjamin Demant.
שנה ca. 1911-1912
הערות File Record
רב קהילת ילטה, חצי האי קרים. נולד בשנת 1877. פרסם דרשות ומחקרים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 04 75
מספר מערכת 990028767440205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?